Search for:

Компанія “Енерджі Сервіс” – організація, що стабільно розвивається, у сфері електропостачання та монтажних робіт у м. Одеса.

Ми щиро цінуємо час наших замовників, тому пропонуємо повний комплекс послуг – підбір найефективнішого рішення, прорахунок проекту, електромонтажні роботи.

Ми співпрацюємо зі світовими відомими виробниками електротехнічної продукції та теплої підлоги, такими як Schneider Electric, Devi, Nexans, Hemsted Arnold Rak та інші, а також з найкращими українськими заводами кабельно-провідникової продукції для того, щоб у наших клієнтів не виникало сумнівів, пов’язаних з якістю. Постійно розширюємо асортимент продукції, виділяючи найкраще за принципом “ціна = якість”.

Окремим напрямком нашої діяльності є альтернативна енергетика, а саме постачання та монтаж паливного електрогенеруючого обладнання, а також систем сонячних електростанцій. У цьому напрямку нашими постачальниками є провідні виробники Туреччини та Китаю.

Для нас важливі взаємовигідні та довгострокові відносини з клієнтом, тому адекватна цінова політика та якісна реалізація проектів є головними критеріями нашої роботи.

Введите, пожалуйста, Ваши контактные данные и мы Вам перезвоним.